Zobacz
Do góry

Piast – Vassiljev: nie ma porozumienia

Nie zmienia się sytuacja Konstantina Vassiljeva w Piaście Gliwice.

Po tym, jak obu stronom nie udało się dojść do porozumienia pod koniec letniego okna transferowego, Konstantin Vassiljev przynajmniej do zimowej przerwy nadal będzie grał w rezerwach gliwiczan.

– Nie znalazłem satysfakcjonującego rozwiązania dla „Kosti” i Piasta, ponieważ mój klient chciał uzyskać odszkodowanie, na co nie zgodził się z Piast – przyznał niedawno na łamach estońskich mediów Andriej Stiepanow, menedżer zawodnika.

Przypomnijmy, że według naszych informacji, wbrew temu co mówi agent piłkarza, władze Piasta były skłonne zaakceptować warunki rozstania i wypłacić mu kwotę w wysokości kilku miesięcznych pensji.

W ostatniej chwili druga strona wycofała się z ustaleń i pomocnik nie odszedł z Okrzei za porozumieniem stron.

O okręgówki do kadry

Z tego powodu w miniony weekend Konstantin Vassiljev pomógł rezerwom pokonać Przyszłość Ciochowice aż 6:0, choć sam nie zdobył ani jednej bramki.

Vassiljev do zimy w okręgówce

Odsunięcie od ekstraklasowej drużyny nie oznacza jednak, że nie ma dla niego miejsca w reprezentacji swojego kraju. Wręcz przeciwnie. We wrześniu, trenujący i grający w okręgówce „Kostia” rozegrał po 90 minut z Grecją (0:1) i Finlandią (0:1).

Teraz Vassiljev znów został powołany i ma szanse dołożyć dwa kolejne występy w barwach Estonii. Dziś jego zespół zagra w Tallinnie z Finlandią, a w poniedziałek rywalem także w stolicy kraju będzie reprezentacja Węgier. 34-letni Konstantin jest jedną z gwiazd reprezentacji swojego kraju. Rozegrał w jej barwach już 106 meczów i zdobył 26 bramek.

 

e-wydania „SPORTU” znajdziesz TUTAJ

Komentarze

Więcej w Ekstraklasa

 • Irena Półtorak patronką ronda?

  Sosnowiec chce upamiętnić Irenę Półtorak, „matkę polskiej kobiecej piłki nożnej". Jej imieniem ma być nazwane jedno z nowych rond powstających w...

  Redakcja11 grudnia 2018
 • Z drugiej strony. Kiedy nudzą się zabawki…

  Informacje płynące z Krakowa, a konkretnie z okolic ulicy Reymonta, gdzie mieści się stadion i siedziba Wisły, wyglądają po trosze na...

  Redakcja11 grudnia 2018
 • Audyt w Wiśle. Niepokojące wnioski

  Wciąż waży się przyszłość Wisły Kraków. Do czwartku lub piątku potrwa audyt w klubie.

  Mateusz Miga11 grudnia 2018
 • Barylski zastąpił Pawłowskiego w Śląsku Wrocław

  Stało się. Śląsk poinformował o zmianie na ławce trenerskiej. Tadeusza Pawłowskiego na ławce zastąpi póki co jego asystent Paweł Barylski.

  Redakcja11 grudnia 2018
 • Postać kolejki. Petteri Forsell

  To był kolejny świetny mecz w wykonaniu filigranowego pomocnika Miedzi.

  zich11 grudnia 2018
 • Wydarzenie kolejki. Wyjazdowa niemoc Piasta

  Sierpień, wrzesień, październik listopad - to nie wertowanie kalendarza, a miesiące bez wygranej gliwiczan na obcym terenie. W sobotę w Warszawie...

  Krzysztof Brommer11 grudnia 2018
 • Krótka piłka: Przetarg (kuluarowo) już przesądzony

  W tym tygodniu powinny wreszcie zostać sfinalizowane rozmowy w kwestii sprzedaży praw medialnych przez Lotto Ekstraklasę na dwa najbliższe sezony.

  Adam Godlewski11 grudnia 2018
 • Trudna walka o utrzymanie

  Jedna z legend Górnika przestrzega. – Teraz każdy mecz będzie trudny. Patrząc na to co się dzieje wydaje się, że do...

  Michał Zichlarz11 grudnia 2018
 • Stan nagłej separacji

  Zagłębie Sosnowiec wyjdzie na mecz z Lechem Poznań bez nominalnego napastnika. Vamara Sanogo jest kontuzjowany, Alexander Christovao został karnie odsunięty od...

  Łukasz Żurek11 grudnia 2018