Zobacz
Do góry

Rozwój zagra z Elaną w innym terminie

Sobotni mecz Rozwój Katowice – Elana Toruń miał rozpocząć się w sobotę o godz. 13.00, ale zostanie rozegrany w innym terminie.

Taka decyzja ma związek z „psią grypą” i masowo branymi przez funkcjonariuszy policji zwolnieniami lekarskimi, wskutek czego spotkanie przy ul. Zgody 28 nie byłoby właściwie zabezpieczone.

Do Katowic wybierała się grupa kibiców Elany, która byłaby też wsparta przez zaprzyjaźnionych fanatyków Ruchu Chorzów. Mecz odwołano na wniosek policji, co spotkało się ze zrozumieniem Departamentu Rozgrywek Krajowych PZPN. Nowy termin nie jest jeszcze znany. W grę wchodzi m.in. środa 21 listopada.

Rozwój Katowice z najgorszym boiskiem w II lidze?

A jeśli już jesteśmy przy kwestiach bezpieczeństwa, to warto nadmienić, iż decyzją prezydenta Chorzowa Andrzeja Kotali sektor kibiców gości na Stadionie Miejskim przy Cichej został zamknięty. Co to oznacza? Zaplanowane na sobotę spotkanie Ruchu z Siarką Tarnobrzeg zostanie rozegrane bez udziału kibiców gości.

Komentarze

Więcej w katowicki sport

 • PlusLiga. Kolejka włoskich pojedynków przyjaciół

  Jastrzębski Węgiel gra w Olsztynie i liczy na kontynuację zwycięskiej serii. GKS Katowice w Bydgoszczy powalczy o przerwanie serii porażek.

  mic17 listopada 2018
 • Abramowicz kontra Abramowicz bez rodzinnych sentymentów

  Dawid i Mateusz Abramowiczowie dotąd o ligowe punkty rywalizowali ze sobą dwukrotnie. I… w obu przypadkach któryś z nich okazywał się...

  Maciej Grygierczyk17 listopada 2018
 • Akceptacja nowego ustawienia

  Pomocnik ROW-u Rybnik, Kamil Spratek, wierzy, że ostatni w tym roku mecz przed własną publicznością jego drużyna zakończy zwycięstwem.

  Bogdan Nather17 listopada 2018
 • Gliwa idzie na rekord

  Można się było tego spodziewać. Michał Gliwa nie potrzebował zbyt wiele czasu, by stać się jednym z fundamentów lidera z Częstochowy.

  KRIS17 listopada 2018
 • Najpierw sparing, potem… krew

  Dziś o godz. 12.00, w Dankowicach, rozpocznie się sparing, w którym Podbeskidzie Bielsko-Biała zmierzy się z Cracovią.

  JK17 listopada 2018
 • Walka z „Wiedźminem”

  Tyszanie po raz drugi w sezonie odprawili „Szarotki”, ale do końca sezonu jeszcze daleko. Zobacz wyniki piątkowych meczów Polskiej Hokej Ligi.

  Włodzimierz Sowiński16 listopada 2018
 • Co dalej? Idzie na rekord. Bez sentymentów!

  W sobotnim numerze „Sportu” bogaty serwis informacyjny z różnych dyscyplin i ciekawa publicystyka. W sam raz dla Ciebie!

  Redakcja16 listopada 2018
 • Błąd i kary GieKSy

  Szkoda straconej szansy, bo była szansa na korzystny wynik, ale golem nie przynosi wstydu. W sobotę ostatnia szansa awansu.

  sow16 listopada 2018
 • Giel: Ruchem zarazili mnie w liceum

  Rozmowa z Piotrem Gielem, napastnikiem II-ligowca z Chorzowa.

  Maciej Grygierczyk16 listopada 2018