Zobacz
Do góry

Brede i Dudek po meczu w Bielsku

Opinie trenerów po meczu Podbeskidzie Bielsko-Biała – GKS Katowice (2:0).

Krzysztof BREDE, trener Podbeskidzia Bielsko-Biała

Fot. Krzysztof Dzierżawa/PressFocus

– Spotkał się zespół przedostatni w tabeli z drużyną grającą w górnej części tabeli i… wiedzieliśmy, że tak to może wyglądać. Katowice w ostatnich meczach broniły bardzo nisko, z wyjściem Śpiączka i Błąda do ataku. Przygotowani byliśmy na taką grę, ale nie spodziewaliśmy się, że my możemy popełnić taki błąd i stracić bramkę w takich okolicznościach. Szczęście było dziś mocno po stronie GKS-u – miał je na przykład bramkarz gości – u nas go zabrakło. Chcieliśmy stworzyć ładne widowisko dla kibiców, nawet w sytuacji, gdy zmuszono nas do ataku pozycyjnego. Choć przed meczem wiele mówiliśmy o koncentracji, nie udało się zrealizować naszego planu na ładną i skuteczną grę. Szkoda.

 

Do przebudzenia potrzeba… Śpiączki

Dariusz DUDEK, trener GKS-u Katowice

Fot. Łukasz Laskowski/PressFocus

Przepraszam za mój głos, który… właściwie straciłem, żyjąc 90 minut przy linii. Chciałbym podziękować moim piłkarzom za determinację i walkę. Widać, że odżyli; uwierzyli, że można biegać i wygrywać, nawet jeżeli nogi nie zawsze chcą nieść. Mieliśmy tydzień na popracowanie, co dało nam dziś trzy punkty, czyli moje pierwsze zwycięstwo w GKS-ie. No i czapki z głów dla naszych kibiców, za tak liczne stawienie się w Bielsku-Białej i doping.

Komentarze

Więcej w katowicki sport

 • Abramowicz kontra Abramowicz bez rodzinnych sentymentów

  Dawid i Mateusz Abramowiczowie dotąd o ligowe punkty rywalizowali ze sobą dwukrotnie. I… w obu przypadkach któryś z nich okazywał się...

  Maciej Grygierczyk17 listopada 2018
 • Akceptacja nowego ustawienia

  Pomocnik ROW-u Rybnik, Kamil Spratek, wierzy, że ostatni w tym roku mecz przed własną publicznością jego drużyna zakończy zwycięstwem.

  Bogdan Nather17 listopada 2018
 • Gliwa idzie na rekord

  Można się było tego spodziewać. Michał Gliwa nie potrzebował zbyt wiele czasu, by stać się jednym z fundamentów lidera z Częstochowy.

  KRIS17 listopada 2018
 • Najpierw sparing, potem… krew

  Dziś o godz. 12.00, w Dankowicach, rozpocznie się sparing, w którym Podbeskidzie Bielsko-Biała zmierzy się z Cracovią.

  JK17 listopada 2018
 • Walka z „Wiedźminem”

  Tyszanie po raz drugi w sezonie odprawili „Szarotki”, ale do końca sezonu jeszcze daleko. Zobacz wyniki piątkowych meczów Polskiej Hokej Ligi.

  Włodzimierz Sowiński16 listopada 2018
 • Co dalej? Idzie na rekord. Bez sentymentów!

  W sobotnim numerze „Sportu” bogaty serwis informacyjny z różnych dyscyplin i ciekawa publicystyka. W sam raz dla Ciebie!

  Redakcja16 listopada 2018
 • Błąd i kary GieKSy

  Szkoda straconej szansy, bo była szansa na korzystny wynik, ale golem nie przynosi wstydu. W sobotę ostatnia szansa awansu.

  sow16 listopada 2018
 • Giel: Ruchem zarazili mnie w liceum

  Rozmowa z Piotrem Gielem, napastnikiem II-ligowca z Chorzowa.

  Maciej Grygierczyk16 listopada 2018
 • Matejko i inni, czyli zaolziańskie gry „na pioskowinie”

  Kiedy śląskiemu kibicowi „zmierznie się” czasami ekstraklasowy futbol w Zabrzu czy Gliwicach, kawał dobrej piłki czeka nań ledwie kilkadziesiąt kilometrów od...

  Dariusz Leśnikowski16 listopada 2018